Registrace a přihlášení

DietSystem si zakládá na jednoduchosti. Registraci tedy provedete kliknutím na tlačítko “registrace” v pravém horním rohu webových stránek. Popřípadě můžete kliknout na toto tlačítko “Registrace”. Po vyplnění základních údajů Vám na email odešleme aktivační zprávu. Po kliknutí na příslušný odkaz se budete moci přihlásit pod uživatelským jménem a heslem, které jste si sami zvolili. Od té doby máte na 10 dní aktivní tarif DietSystem BASIC.

Pokud již máte účet stačí se přihlásit tlačítkem “Přihlášení”. Po zadání svého uživatelského jména a hesla se dostanete do vašeho osobního rozhraní celé aplikace DietSystem.

Jak obnovit zapomenuté heslo?

V případě, že si do svého DietSystem účtu zapomenete heslo nebojte. Nic se neděje.
V části webu “přihlášení” máte přímo pod tlačítkem “Přihlásit” odkaz “Zapomenuté heslo”. Následně jen zadáte váš e-mail, pod kterým jste si DietSystem tarif registrovali. Do e-mailové schránky Vám přijde odkaz na obnovení hesla. Po té si pouze zvolíte nové a stisknete tlačítko “ověřit”. Pozor si dejte pouze na to, abyste opravdu zadávali stejný email, jaký jste zadali při registraci.

Platba a fakturace

Po každé úspěšné registraci Vám bude vytvořen základní účet “DietSystem FREE” po uplynutí 10ti denní zkušební doby si můžete předplatit tarif, který je pro Vás nejvhodnější.
Výběr tarifu provedete v detailech účtu. Nejjednodušší způsob, jak se do této sekce dostat je přímo z hlavní stránky účtu kliknutím na odkaz “detaily vašeho účtu”

Vybrat si můžete ze tří tarifů:

DietSystem Basic
DietSystem Advanced
DietSystem Profi
V případě, že máte zájem o DietSystem Profi+, napište nám prosím dotaz, ozveme se Vám a vše vyřešíme.

Platba za aplikaci pro nutriční terapeuty DietSystem je pomocí platebního systému GoPay. Zde máte dvě možnost, platbu bankovním převodem a kartou. Nejrychlejší variantou je platba kartou.
Do předem připraveného formuláře vyplníte potřebné údaje o vaší kartě a naše brána už se postará o zbytek a vy můžete okamžitě využívat všechny výhody zvoleného tarifu.
Druhou možností je platba převodem. Zde je ovšem potřebné počítat s max. 3 pracovními dny, než se nám platba přičte na účet.

Jak přejít na vyšší nebo nižžší tarif?

Veškeré údaje o svém tarifu zjistíte po kliknutí na vaše jméno v pravém horním rohu aplikace DietSystem. Zde klikněte na položku “můj tarif”. V této části můžete upravovat tarif, který vlastníte. Je důležité, abyste měli vyplněné veškeré fakturační údaje. Právě z nich totiž vytvoříme fakturu, kterou Vám následně odešleme na zadanou emailovou adresu.

Jak koupit DietSystem na firmu?

Pro správnou fakturaci je nutné mít vyplněné všechny údaje, ze kterých následně tvoříme fakturu. Po kliknutí na Vaše jméno v pravém horním rohu kliknete na položku “Můj tarif”. Zde Zadáte všechny potřebné údaje a máte hotovo.

Nástěnka

Na nástěnku, neboli hlavní stránku celého vašeho profilu v aplikaci DietSystem se dostanete z jakékoliv podstránky kliknutím na logo projektu v levé horní části.

Dashboard obsahuje několik důležitých sekcí níže.

Tarif

Zde se zobrazuje Váš aktuální tarif. Platí to však pouze u tarifu DietSystem FREE. V momentě, kdy přejdete na jiný z tarifů, hláška zmizí.

Novinky ze světa výživy a zdraví

Chceme Vám přinášet co nejvíce novinek, které by Vás mohly zajímat. Právě v této sekci Vám budeme ukazovat nejenom vše aktuální. Uvidíte zde také, co jsme nového vychytali v aplkikaci DietSystem. Těšit se také můžete na novinky od našich partnerů, kterých si velmi vážíme a věříme, že Vám mohou pomoci a nabídnout zajímavé služby a produkty.

Nové jídelníčky

Zde uvidíte aktuální seznam vašich nejnovějších jídelníčků. Zároveň je to nejrychlejší cesta, jak vytvořit nový výživový plán v aplikaci DietSystem.
Díky této sekci budete mít neustálý přehled o vaší práci a můžete se tak rychle dostat na jídelníčky, se kterými jste pracovali naposledy.

Poslední klienti

Tato sekce plní stejný účel jako jídelníčky. Uvidíte tedy nejnovější klienty, můžete velmi rychle a efektivně přidat nového klienta a pracovat s těmi, které jste upravovali naposledy.

Poznámky

Sekce, kde si můžete uchovávat vaše nejaktuálnější myšlenky a poznámky. Máte nový úkol, nebo informaci, kterou nesmíte zapomenout? Přesně proto jsme poznámky přidávali. Díky DietSystem už nikdy nic nezapomenete.

Potřebujete poradit

Tato sekce je Vám k dispozici pokaždé, když budete ztraceni. Věříme, že takových situací moc nebude, protože celý DietSystem jsme tvořili co možná nejjednodušeji, aby vám pomáhal a neobíral vás zbytečnostmi o Váš čas.
Potřebujete radu? Využijte web podpory, kde pro neustále přidáváme nové rady a tipy, nebo nám napište na náš kontaktní formulář. Podívat se také můžete na videa, která pro Vás neustále aktualizujeme.

Klienti

V sekci “klienti” vidíte veškeré své vytvořené klienty. Jednoduchým rozkliknutím se dostanete do jeho osobní karty, kde můžete dělat potřebné úpravy.

Zároveň zde můžete přidat nového klienta. Velmi důležité je o klientovi získat a zapsat co nejvíce možných a pravdivých informací. Získáte velmi důležitá data a zároveň i přehled o mnoha věcech, které pak můžete využít k vytvoření nejvhodnějšího výživového plánu.

Samozřejmostí je, že můžete přidávat soubory i fotografie klienta, díky čemuž budete mít přehled a všechny důležité dokumenty od klienta po ruce.

Úprava údajů o klientovi

Všechny své klienty, které máte v aplikaci DietSystem vidíte po kliknutí na položku “klienti”. Zde uvidíte kompletní seznam klientů. Po kliknutí na jméno klienta se Vám zobrazí jeho profil, který pak můžete jednoduše upravovat a doplňovat. Po kliknutí na tlačítko uložit máte hotovo a můžete se pustit do práce.

Úprava parametrů klienta

V seznam svých klientů v aplikaci DietSystem máte 3 položky. Prostřední nese název “parametry”. Vše je stejné jako v případě úpravy údajů o klientovi.
Rozdíl je tedy právě v kliknutí na položku “Parametry”. Po té můžete jednoduše upravit vše potřebné. Pamatujte na uložení změn.

Zobrazení jídelníčků klienta

Postup je stejný jako v případě předchozích dvou bodů. Je tedy potřeba kliknout na seznam všech klientů – myší označit jméno klienta a zvolit tentokrát třetí položku “jídelníčky”. Zde vidíte veškeré vytvořené jídelníčky. Máte tak přehled o všem, co jste s klientem kdy vytvořili. Zároveň můžete jídelníčky znovu vygenerovat do formátu PDF.

Archivace klienta

V případě, že Váš klient ukončí spolupráci, můžete jej jednoduše archivovat, aby byla zaručena přehlednost a aktutálnost klientů.
Archivaci provedete jednoduchým kliknutí na ikonku “krabice” v pravé části stránky “klienti”.

Jídelníčky

Alfa a omega celého projektu DietSystem. V první řadě je důležité, abyste klikli na položku “jídelníčky”. Po té vyberete klienta, pro kterého chcete jídelníček vytvářet.
Po vytvoření klienta se Vám otevře detail karty, kde zadáte veškeré potřebné údaje. Nezapomeňte si práci uložit, ať o svá data nepřijdete.

Zároveň si v této části můžete vybrat z jichž připravených šablon, které jste si vytvořili.
Šablonu vytvoříte tak, že si pojmenujete již předpřipravený jídelníček a pod vlastním klíčovým slovem uložíte. Příště si tak ušetříte velké množství času, protože se Vám základní data již předvyplní.

Do samotného jídelníčku můžete klientovi vkládat potraviny a pokrmy pro pět jídel denně.
Výsledný jídelníček můžete jednoduše vygenerovat ve formátu PDF. Ten pak můžete klientovi vytisknout, nebo poslat v digitální podobě a zachránit tak pár stromů za ušetřený papír.

Potraviny

Ověřená databáze potravin, kterou pro Vás tým DietSystem pravidelně aktualizuje a doplňuje. Díky tomuto pomocníkovi můžete ušetři stovky hodin času, protože můžete klientům sestavovat jídelníčky z před připravených potravin.

Zároveň ovšem můžete přidávat potraviny vlastní. Tento postup je ideální v případě, že má klient vlastní potraviny, které má rád a Vy je nemůžete v aplikaci dohledat.
Velkou výhodou je, že potraviny, které uvidíte, jsou k dispozici pouze pro Vás. Vyhnete se tak množství, často stejných, potravin, které už přidali ostatní uživatelé.
Vše je pouze ve vaší režii.

Pomocníkem Vám zároveň může být jednoduché filtrování potravin. Hledáte konkrétní mléčný výrobek? Má Váš klient rád například kachní maso? Díky filtraci Vám DietSystem ušetří čas, který je tolik potřebný. Filtrovat zároveň můžete i podle faktoru.

Pokrmy

Pokrmy je další ze způsobů, jak můžete díky DietSystem ušetřit velké množství času. Pokud již svého klienta znáte a víte, že si pravidelně vybírá například mozarellu s rajčaty, můžete mu tento pokrm vytvořit a pak vždy zadat hodnoty celého jídla.

Zároveň jsme pro Vás připravili oblíbené a zdravé pokrmy, které můžete klientům doporučovat.
Každý pokrm obsahuje potraviny, ze kterých se skládá a vy tak kromě daného pokrmu můžete klientovi napsat i seznam potravin, které má v obchodě přidat do svého košíku. Klient tak bude spokojený a vy ušetříte čas, který byste jinak strávili vysvětlováním.

Každý svůj pokrm vytvoříte tak, že nejdřív zadáte jméno a popis pokrmu. Poté pouze přidat potřebné potraviny a máte hotovo. Vše je intuitivní a jednoduché.
Samozřejmostí je přidání fotografie. Pokrm tak klientovi můžete přímo ukázat a tím namlsat jeho chuťové buňky na zdravou a výživnou stravu.